0

فواید هلو که باید بدانیم

هلو یک میوه فازی مرسوم به شمال غرب چین است. آنها عضو خانواده میوه سنگ است، به این معنی که آنها یک دانه متوسط ​​بزرگ، همراه با گیلاس، زردآلو، آلو و نکتارینها است.

گوشت داخلی هلو می تواند از رنگ سفید تا زرد یا نارنجی باشد. دو نوع مختلف از هلوها وجود دارد: freestone و سنگ چخماق، که اشاره به اینکه گوشت به دانه داخل در می آید یا به راحتی می آید جدا.

این ویژگی مرکز دانش MNT بخشی از مجموعه ای از مقالات در مورد مزایای سلامتی غذاهای محبوب است. این یک اختلال تغذیه ای از میوه را فراهم می کند و نگاهی عمیق به مزایای بهداشتی ممکن می کند، همراه با برخی از ایده ها برای ترکیب هلو بیشتر در رژیم غذایی شما
بر اساس یک مطالعه از تگزاس A & M، میوه های سنگی مانند هلو، آلو و نکتاراین ها نشان داده شده است که از بیماری های مرتبط با چاقی مانند دیابت، سندرم متابولیک و بیماری های قلبی عروقی جلوگیری شود.

دکتر لوئیس سیسنروس زواللوس، استاد دانشکده تگزاس A & M و دانشمند علوم غذایی AgriLife Research، می گوید که مطالعات آنها نشان داده است که میوه های سنگی دارای ترکیبات زیست فعال و فنولی با خواص ضد چاقی و ضد التهابی هستند که ممکن است باعث کاهش کلسترول بد (LDL) همراه با بیماری قلبی عروقی. او مزایایی را به چهار گروه اصلی فنول در میوه های سنگی اختصاص می دهد: آنتوسیانین ها، اسید های کلرژنیکی، کورستین ها و کاتچین ها، که همگی با هم کار می کنند و مکمل یکدیگر برای مبارزه با بیماری های مرتبط با چاقی هستند.
سرطان

هورمون ها به عنوان یک منبع عالی از ویتامین C آنتی اکسیدان قوی نیز می توانند به مبارزه با تشکیل رادیکال های آزاد که علت ایجاد سرطان را دارند، مبارزه کنند. در حالی که مصرف کافی ویتامین C لازم و مفید است به عنوان آنتی اکسیدان، مقدار مورد نیاز جهت مصرف درمانی برای سرطان، بیش از مصرف خوراکی است.

مصرف فیبر بالا از تمام میوه ها و سبزیجات با کاهش خطر ابتلا به سرطان کولورکتال همراه است.

پوست

ویتامین آنتی اکسیدان، هنگامی که به شکل طبیعی خود (در کل غذاها مانند هلو ها) یا موضعی مصرف می شود، می تواند چروک ها را کاهش دهد، بافت پوست را بهبود بخشید و به مبارزه با آسیب های پوستی ناشی از خورشید و آلودگی کمک کند. ویتامین C همچنین نقش مهمی در تشکیل کلاژن، سیستم پشتیبانی پوست شما دارد.

دیابت

مطالعه دیگری از تگزاس A & M نشان داد که هلو و عصاره های آلو در کشتار حتی انواع تهاجمی ترین سلول های سرطانی موثر بوده و سلول های طبیعی سالم را در این روند آسیب ندیده است.

مطالعات نشان داده اند که افراد مبتلا به دیابت نوع 1 که دارای رژیم های دارای فیبر بالا هستند سطوح پایین قند خون و دیابتی های نوع 2 ممکن است سطح قند خون، چربی ها و انسولین را بهبود بخشد. یک هلو متوسط ​​حدود 2 گرم فیبر را فراهم می کند.

دستورالعمل های تغذیه ای برای آمریکایی ها توصیه می شود 25-21 گرم در روز برای زنان و 30-38 گرم در روز برای مردان است.

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین