0

فواید پیتایا یا میوه اژدها

پیتایا یا میوه اژدها

پیتایا چیست؟

پیتایا، همچنین به عنوان میوه اژدها شناخته می شود، یک ابرماهی است که بومی آمریکای مرکزی و جنوبی است که در حال حاضر در سراسر جهان رشد می کند

بله پیتایا اولین بار در قرن های پیش در آمریکای مرکزی کشف شد و به تمام نقاط جهان سفر کرده است.اولین مسیحی ها پیتایا را به آسیا آورده اند، جایی که از آن زمان تا کنون نامگذاری شده است و بیشتر به عنوان "میوه اژدها" شناخته می شود.

بعضی از گونه های پیتایا "میوه اژدها" دارای گوشت سفید یا پالپ هستند. در پیتایا پلاس، ما فقط گوشت قرمز پیتایا را می بریم، که در مواد مغذی، طعم و البته رنگ های غنی است.


مزه اش مثل چیه؟

پیتایا، یا میوه اژدها، دارای طعم نازک و شیرین است که بسیار شبیه هندوانه خاکستری است. تمام دانه های آن به قوام یک کیوی کمک می کنند.

فواید پیتایا

فیبر بالا - رژیم های غذایی با فیبر بالا می تواند به کاهش خطر بیماری های قلبی، کنترل قند خون، حفظ سلامت روده و نرمال شدن حرکات روده، کاهش کلسترول و کمک به دستیابی به وزن سالم کمک کند.

غنی در منیزیم - کمک به افزایش انرژی شما مهم برای تنظیم میزان سدیم، پتاسیم و کلسیم. همچنین به آرامش ماهیچه ها، اعصاب و اضطراب کمک می کند. که همه منجر به خواب بهتر و بهبود عضلات میشوند

غنی در انتی اکسیدان ها - آنتی اکسیدان ها به محافظت از سلول های شما در برابر اثرات رادیکال های آزاد کمک می کند که می تواند باعث بیماری های قلبی، سرطان و سایر بیماری ها شود.

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین