0

دانستنی‌های خرمالو

 درخت خرمالو


تاریخچه خرمالو

این خیلی بد است که آمریکایی ها با خرمالو های بیشتری آشنا نیستند، زیرا واژه لاتین به معنای "غذای خدایان" است. این میوه اغلب در آب و هوای گرم و خشک، که در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی یافت می شود، به احتمال زیاد ژاپنی هست. خرمالو میوه ه‌ی ملی ژاپن است و این جایی است که از آن آغاز می شود .دانه های خرمالو برای اولین بار به ایالات متحده آمدند، زمانی که Commodore) Perry )آنها را از ژاپن در 1856 فرستاد. امروزه، خرمالو ها در تعداد زیادی از گونه های مختلف در چین، برمه، شمال هند و استرالیا و ایران رشد می کنند. تعدادی نام و نام خانوادگی مشترک برای خرمالوها، از جمله "آتش خنده"، "میوه خدایان" و "آب نبات طبیعت" وجود دارد.

خاصیت های خرمالو

1-جلوگیری از سرطان

2-افزایش ایمنی

3-کمک به هضم غذا

4-جلوگیری از رشد تومور

5-جلوگیری از پیری زودرس

6-بهبود بینایی

7-کنترل فشار خون

8-تنظیم گردش خون

9-بهبود فعالیت متابولیک

ارزش غذایی خرمالو ها

خرمالو غنی از ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E و ویتامین B6، و همچنین فیبر غذایی، منگنز، مس، منیزیم، پتاسیم و فسفر است. آنها همچنین حاوی ترکیبات ارگانیک هستند که حاوی کاتچین ها، گالاکتاچین ها، اسید بوتولینیک و ترکیبات مختلف کاروتنوئیدی هستند که در ترکیبات ویتامین B قرار دارند.لیست طولانی از مزایای بهداشتی که این میوه جالب می تواند به مردم کمک کند، عمدتا به دلیل حضور ویتامین و مواد معدنی فوق و برخی ترکیبات آلی است.

بگذارید به مزایای سلامت خرمالوها در زیر نگاه کنیم:

جلوگیری از سرطان

این میوه کوچک خوشمزه با عوامل ضد سرطان، آنتی اکسیدان ها است که می تواند توانایی بدن شما را برای مبارزه با رادیکال های آزاد، بهبود سلامت کلی و محافظت در برابر بسیاری از بیماری ها، بسته بندی کند. رادیکال های آزاد از مواد متابولیسم سلولی هستند که می توانند سلول های سالم را به سلول های سرطانی تبدیل کنند و به سیستم های مختلف بدن آسیب برسانند. Persimmons سطح بالایی از ویتامین C و A و همچنین ترکیبات فنلی مانند کاتچین ها و گالاکاچچین ها دارند که به طور مستقیم به جلوگیری از انواع مختلف سرطان کمک می کنند. بنابراین، اضافه کردن خرمالو به رژیم غذایی شما می تواند به شما کمک کند تا از انواع مختلف سرطان محافظت شود.

خرید خرمالو

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین