0

کارامبولا (Carambola)

کارامبولا (Carambola)

میوه ستاره یک درخت سبز همیشه سبز است که در شرایط گرم، مرطوب و گرمسیر بسیار خوب رشد می کند. این گیاه خرسهای رنگارنگ بنفش رنگارنگ، زنگ زده را در خوشه ها می کشد که بعدا به میوه های شکل ایده آل تبدیل می شوند که دارای پنج لبه ی زاویه دار (دو طرف یا دنده) است که در ستاره های دریایی ظاهر می شوند. هر دو رقم شیرین و ترش را تحت باغهای قابل کشت قرار می دهند و آماده می شوند تا زمانی که گیاهان به حدود 3-4 سال می رسد برداشت می کنند.

میوه کارامبولا ویژگی های سبز تا زرد با سطح واکسن صاف و جذاب و وزن حدود 70-130 گرم است. در داخل، آن ترد است، و پالپ آبدار می تواند به آرامی شیرین یا بسیار ترش باشد، بسته به نوع رقم و مقدار غلظت اسید اسیلیک. در برخی از انواع دانه ها، 2-5 دانه های خوراکی کوچک در مرکز هر حفره زاویه یافت می شوند.

مزایای میوه ستاره

* میوه ستاره یکی از میوه های عجیب و غریب بسیار کم کالری است. 100 گرم میوه فقط 31 کالری را فراهم می کند که بسیار پایین تر از سایر میوه های گرمسیری است. با این وجود، لیست قابل توجهی از مواد مغذی ضروری، آنتی اکسیدان ها و ویتامین های مورد نیاز برای رفاه وجود دارد.

* میوه همراه با پوست موی او مقدار زیادی از فیبر رژیمی را فراهم می کند. فیبر باعث جلوگیری از جذب کلسترول LDL در روده می شود. الیاف رژیمی همچنین به محافظت از غشای مخاطی کولون از تماس با مواد سمی توسط اتصال به مواد شیمیایی سرطان در روده کمک می کند.

* میوه ستاره حاوی مقادیر خوب ویتامین C است. ویتامین C یک آنتی اکسیدان طبیعی طبیعی است. 100 گرم میوه تازه حاوی 34.7 میلیگرم یا 57 درصد از ویتامین C مورد نیاز روزانه است. به طور کلی، مصرف میوه های غنی از ویتامین C به بدن انسان کمک می کند تا مقاومت در برابر عوامل عفونی را افزایش دهد و رادیکال های آزاد و مضر از بدن را از بین ببرد.

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین