0

گریپ فروت

 

 

 

 

گریپ فروت

تاریخچه گریپ فروت

گریپ فروت در قرن هجدهم به عنوان صلیب بین پوملو و پرتقال پرورش داده شد. به دلیل رشد در خوشه ها، مانند انگور، نام گریپ فروت نام گرفت.گریپ فروت ها از رنگ سفید یا زرد تا صورتی و قرمز متفاوت است. آنها می توانند طعم اسیدی و حتی تلخ تا شیرین و شیرین را در خود داشته باشند.این میوه ها از پوست روشن و سالم پشتیبانی می کند، می تواند به کاهش خطر ابتلا به بسیاری از بیماری ها و شرایط کمک کند و حتی ممکن است با کاهش وزن به عنوان بخشی از یک رژیم سالم و متنوع کمک کند. آب میوه، پوست، و پالپ همه را به نفع تغذیه ارائه می کنند.این مرکز اطلاع رسانی MNT توسط یک متخصص تغذیه و متخصص تغذیه Megan Ware نوشته شده و بخشی از مجموعه مقالاتی درباره مزایای سلامتی غذاهای محبوب است.

 

فواید گریپ فروت

1-گریپ فروت صلیب بین پرتقال و پوملو است.

2-این می تواند منافع بهداشتی برای پوست، فشار خون، سلامت قلب و پیشگیری از بیماری ها را فراهم آورد.

3-گریپ فروت حاوی مقادیر بالایی از ویتامین C است.

4-گریپ فروت کم کالری است اما پر از مواد مغذی و منبع عالی ویتامین A و C است.

5-مدرس پزشکی هاروارد می گوید که گریپ فروت دارای شاخص گلیسمی 25 است. این نشان می دهد که میزان قند خون و انسولین به میزان قابل توجهی را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

6-بسیاری از مطالعات پیشنهاد کرده اند که افزایش مصرف مواد غذایی گیاهی مانند گریپ فروت خطر ابتلا به چاقی، دیابت، بیماری های قلبی و مرگ و میر کلی را کاهش می دهد. همچنین گفته شده است که یک چهره سالم، انرژی افزایش یافته و وزن کلی پایین تر ارتقا یابد.

 

گریپ فرود باعث جلو گیری از سکته مغزی میشود

به گفته انجمن قلب آمریکا، خوردن مقادیر بالایی از فلاونوئید ممکن است خطر سکته مغزی ایسکمیک را برای زنان کاهش دهد. فلاونوئیدها ترکیبات موجود در میوه های مرکبات مانند پرتقال و گریپ فروت هستند.خطر ابتلا به سکته مغزی ایسکمیک برای کسانی که بیشترین مقدار مرکبات را مصرف می کردند 19 درصد کمتر از زنان کم مصرف بود.ترکیبی از مواد مغذی قدرتمند فیبر، پتاسیم، لیکوپن، ویتامین C و کولین در گریپ فروت به حفظ قلب سالم کمک می کند.

 خرید گریپ فروت

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین