0

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت به‌پخش میوه سبز با نام تجاری میوه‌رسان آترو با بهره‌گیری از کارشناسان مواد غذایی و کشاورزی و کادری مجرب و خلاق در راستای پیشرفت تکنولوژی و توسعه روز افزون دنیای مجازی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در سال 1396 را نموده است تا بتواند گامی نو و موثر در جهت رفاه حال هموطنان گرامی بردارد که شهروندان عزیز به آسانی میوه و سبزیجات مورد نیاز خودشان را از طریق تلفن همراه خود با کیفیت عالی و نرخ مناسب به صورت دستچین و بسته بندی درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند. همچنین میوه‌رسان آترو برای عزیزانی که دسترسی به این سیستم را ندارند تدبیری اندیشیده تا از طریق تماس با سامانه پاسخگویی 74528 – 021 مجموعه از تمامی امکانات ذکر شده بهره مند شوند. امید آن است که ما را در رسیدن به اهداف این مجموعه یاری نمایید.

اهداف شرکت

  1. تهیه انواع میوه و سبزیجات از مبدا

میوه‌رسان آترو در صدد آن است که محصولات شرکت را مستقیما از تولیدکننده فراهم سازد تا بتواند دست واسطه گران سودجو را حذف نموده و با این طریق هزینه‌های خرید مصرف کننده را به حداقل برساند. این امر سرلوحه اهداف شرکت بوده و برای اینکار کارشناسانی را جهت تهیه محصول با کیفیت انتخاب نموده شاید بتواند در زمینه مالی هم به تولیدکنندگان و هم مصرف کنندگان یاری رسانده باشد.

  1. عرضه میوه و تره بار با کیفیت عالی و قیمت مناسب

با توجه به تنوع و تعداد در محصولات این مجموعه اقدام به تهیه محصولات با کیفیت مرغوب و با قیمت مناسب در فواصل مختلف مینماید تا رضایت کامل شما عزیزان را فراهم آورد.

  1. تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن

میوه‌رسان آترو با استفاده از رانندگان مجرب و آشنا به تمامی مناطق تحت پوشش شهرها توانسته است با راه‌اندازی سیستم هوشمند مسیریابی شهری اقلام مورد نیاز مشتریان عزیز را در حداقل زمان ممکن در اختیار خریداران قرار دهد. شما عزیزان میتوانید با برنامه ریزی صحیح جهت سفارش میوه و سبزیجات و سایر محصولات این شرکت با توجه به زمان کاری مجموعه از خدمات این شرکت بهره‌مند گردد.

  1. جلب رضایت کامل مشتری

نظر به این که جلب رضایت مشتری از اهداف اصلی میوه‌رسان آترو به شمار میرود این مجموعه اقدام به راه‌اندازی سیستم نظرسنجی برروی سایت و اپلیکیشن با طراحی واحدی مجزا به منظور پیگیری کامل مشکلات شما مصرف کنندگان محترم در زمینه کیفیت محصولات و خدمات امید دارد با رفع کلیه مشکلات پیش آمده کرده و رضایت کامل شما عزیزان را جلب نماید.

  1. کاهش ترافیک شهری و هزینه های حمل و نقل

با توجه به مشکلات ترافیکی در کلان‌شهرها و هزینه‌های سرسام آور تردد و آلودگی‌هایی که گریبان محیط زندگی ما را گرفته این مجموعه اقدام به راه اندازی سامانه میوه‌رسان آترو نموده تا شما عزیزان با نصب اپلیکیشن و یا درخواست از طریق سامانه تلفنی و سایت فروشگاهی کلیه محصولات شرکت را به صورت دستچین توسط ماشین‌های طراحی شده جهت این امر درب منزل خود دریافت نمایید.

  1. اشتغال زایی

میوه‌رسان آترو با توجه به عدم اشتغال جوانان و رشد بیکاری در جامعه توانسته است با جذب نیروی انسانی جوان جهت تهیه ، بسته بندی ، سورت کردن و غیره را استخدام نماید. امید آن است بتوانیم گامی موثر برای ریشه کن کردن آمار بیکاری برداشته باشیم.

 

آرمان‌های شرکت

backgroundLayer 1
پشتیبانی و سفارش گیری آنلاین